آیت‌الله سعیدی:برای اینکه بتوانیم در مسیر رضای خداوند متعال حرکت کنیم باید جسم و ذهنی سالم داشته باشیم.امام خمینی(ره) و برخی از مردم بسیار تلاش کردند تا بتوانند ارتشی‌ها را به مسیر درست بازگردانند.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، آیت‌الله سیدمحمد سعیدی ظهر امروز در دیدار فرماندهان و نیروهای پدافند هوایی حضرت معصومه(س) و آمادگاه منظریه شهید فراشاهی ارتش که در سالن محراب شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) انجام شد، اظهار کرد: برای اینکه بتوانیم در مسیر رضای خداوند متعال حرکت کنیم باید جسم و ذهنی سالم داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه قبل از انقلاب اسلامی سران رژیم پهلوی از پیوستن ارتش به مردم هراسان بودند، تصریح کرد: امام خمینی(ره) و برخی از مردم بسیار تلاش کردند تا بتوانند ارتشی‌ها را به مسیر درست بازگردانند.

تولیت حرم حضرت معصومه(س) خاطرنشان کرد: نظام اسلامی بعد از پیروزی مردم بر رژیم شاهنشاهی از شخصیت‌های برجسته و توانمند در جایگاه‌ها و مسؤولیت‌‌های متناسب استفاده کرد به همین علت این حرکت توانست در ابتدای مسیر یک پیشرفت چشمگیر داشته باشد.

سعیدی امنیت کنونی کشور را مدیون بسیج، سپاه، ارتش و نیروی انتظامی دانست و مطرح کرد: این نیروها باید از جناح‌بازی‌های سیاسی پرهیز و حرکت خود را در مسیر رهبر انقلاب اسلامی دنبال کنند.

وی از هم‌پیمان شدن عربستان با کشورهای استکباری یاد کرد و افزود: کشتار مسلمانان یمن توسط کشور مسلمان عربستان ننگی بزرگ برای این کشور است؛ جمهوری اسلامی سربازان آمریکایی را به اسارت می‌گیرد و مقابل خواسته‌های استکبار ایستادگی می‌کند اما عربستان توسط رئیس جمهور آمریکا گاو خطاب می‌شود در حالی‌که عربستان با آمریکا هم‌پیمان است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج