موج

کوچکی‌نژاد تاکید کرد:

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان از قوه قضاییه خواست اموال افراد سوءاستفاده کننده در این صندوق را مصادره کند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، جبار کوچکی نژاد، امروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که نمایندگان پس از ارجاع گزارش تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان به قوه قضاییه چه اقداماتی انجام می‌دهند، گفت: پس از مشخص شدن شعبه دادگاهی که به این موضوع رسیدگی می‌کند ما درصدد تعامل با آن هستیم تا پیگیری‌های لازم تا آخرین مرحله انجام شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به هدف نمایندگان درخصوص پیگیری مسائل مربوط به صندوق ذخیره فرهنگیان، افزود: برگشت هر چه سریعتر اموال فرهنگیان و محاکمه و مجازات افراد خاطی هدف اصلی ماست؛ قوه قضاییه می‌تواند با استفاده از قانون به راحتی اموال افراد سوءاستفاده کننده را مصادره کند.

صندوق ذخیره فرهنگیان

دولت های سابق و فعلی سهم خود به صندوق ذخیره فرهنگیان را پرداخت نکرده اند

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان افزود: نه تنها دولت سابق بلکه فعلی نیز سهم خود را به صندوق ذخیره فرهنگیان پرداخت نکرده است؛ براساس قانون دولت باید سهم خود را به صورت کامل به صندوق پرداخت کنند تا حمایت‌های لازم از حقوق فرهنگیان صورت گیرد.

به گزارش موج، گزارش تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان هفته گذشته در صحن علنی مجلس قرائت شد و با موافقت 183 نفر از نمایندگان مجلس برای بررسی تخلفات صورت گرفته به قوه قضاییه فرستاده شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها