معاون صنایع دستی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان ازفروش ۲۴۵ میلیارد ریالی صنایع دستی در نوروز 97 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، جعفرجعفرصالحی گفت: هنرمندان و تولید کنندگان صنایع دستی اصفهان موفق به فروش ۲۴۵ میلیارد ریال صنایع دستی در ۹۵۰ فروشگاه اصفهان در نوروز 97 به گردشگران  شدند.

وی افزود: به برکت توانمندی هنرمندان و تولیدکنندگان شاخصی که در عرصه ملی و بین المللی در استان اصفهان فعال هستند، این استان همواره جایگاهی بس ارزشمند را در حوزه اقتصاد صنایع دستی دارا است.

صنایع دستی

جعفر صالحی گفت: استان اصفهان به دلیل دارا بودن یک سوم صنایع دستی دنیا و دو سوم صنایع دستی کشور از نظر تعداد و سهم 60 درصدی تولید، همواره پذیرای خیل عظیم علاقمندان اقصی نقاط کشور و دنیا در این عرصه است.

معاون صنایع دستی اداره‌کل  میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان تصریح کرد: با این وصف در نوروز 97 با اتخاذ تدابیری هوشمندانه در راستای تولید و ترویج صنایع دستی و کمک به اقتصاد هنرمندان و تولید کنندگان صنایع دستی در تمامی 24 شهرستان استان موفق به برپایی نمایشگاه‌ها و بازارچه‌های صنایع دستی شدیم.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج