بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز گفت: فردا بازی تشریفاتی پیش رو داریم اما می‌خواهیم به پیروزی برسیم تا با برد از این مسابقات خداحافظی کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج در تبریز ،محمد رضا مهدی زاده در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: در پنج بازی گذشته بازی‌های خوبی به نمایش گذاشتیم اما نتوانستیم نتایج در خور شأنمان کسب کنیم. می‌توانستیم امتیازات بیشتری کسب کنیم اما متاسفانه نشد.

وی افزود: در بازی رفت مقابل الغرافه مثل خیلی از بازی‌های لیگمان شایسته باخت نبودیم اما شکست خوردیم. امیدوارم فردا بتوانیم به پیروزی برسیم.

مهدی‌زاده در رابطه با اعتصاب بازیکنان تراکتورسازی گفت: سوءتفاهمی بین بازیکنان و باشگاه بود که حل شد. هم‌اکنون در شرایط بحرانی قرار داریم که امیدواریم با یک برد شرایطمان بهتر شود

وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: از هوادارانمان می‌خواهم که از ما حمایت کنند که در بازی فردا پیروز شویم. همه ما می‌دانیم که در شرایط بحرانی قرار داریم و بهتر است در این شرایط روبروی هم قرار نگیریم.

مهدی زاده

باید نتایج در خور تراکتورسازی کسب کنیم

بازیکن تراکتور  سازی تبریز در خاتمه تاکید کرد : موضوع اعتصاب پس از حل شدن مشکل در بازی فردا مشکل‌ساز نمی‌شود. ما فصل سختی را داشتیم اما با تمام وجود در بازی‌ها به میدان رفتیم. امیدوارم فردا مشکلی در زمین نداشته باشیم و سوءتفاهمات حل شود و بتوانیم به سه امتیاز بازی برسیم.باید نتایج در خور تراکتورسازی کسب کنیم.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج