عضو شورای اسلامی تبریز گفت: تکمیل پارک بزرگ، نیازمند بودجه کلانی است که شهرداری ۱۵میلیارد بودجه پیش‌بینی کرده که با این مبلغ مشکلات این پارک حل نخواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج از تبریز ، فرج قلیزاده در صحن علنی شورای اسلامی تبریز  گفت: تکمیل پارک بزرگ، شهرداری ۱۵میلیارد بودجه پیش‌بینی شده که با این مبلغ مشکلات این پارک حل نخواهد شد، مشکلات این پارک از زمان قبل از انقلاب وجود داشته و به نوعی این پارک در طول زمان از بین رفته و یا در حال از بین رفتن است.

قلیزاده با انتقاد از برخی پروژه‌های در نظر گرفته شده در بودجه شهرداری ابراز کرد: در خصوص احداث همراه سرا در بیمارستان عالی‌نسب و مشارکت در احداث مراکز تحقیقات پزشکی، گرچه این اقدامات مثبتی هستند اما قرار شده که به وظایف خودمان برسیم و بار دستگاه‌های دیگر را به دوش نکشیم.

فرج قلیزاده

اولویت شهرداری کمک به پروژه‌های شستا نیست

وی خاطرنشان ساخت: در حالیکه برخی مدیران شستا حق جلسه‌های چند ده میلیونی دریافت می‌کنند! اولویت شهرداری کمک به پروژه‌ های شستا نیست.

فرج‌قلیزاده در خصوص ایرادات بندهای بودجه شهرداری تبریز اظهار داشت: در آسفالت ریزی معابر مسیرهای اصلی باید مشخص شود؛ زیرا اگر این اتفاق نیافتد پیگیری و نظارت ممکن نیست و امکان فشار بر شهرداری وجود دارد

این عضو شورای شهر تبریز در خصوص خرید ساختمان شورا نیز عنوان کرد: خرید و ساخت محل جدید استقرار شورای شهر، باید به نحوی باشد که در شان و جایگاه این پارلمان محلی باشد، تبریز ساختمانی متناسب با شان شورا برای خرید ندارد و به جای آن باید شهرداری نسبت به خرید زمین و احداث ساختمانی ماندگار مانند عمارت ساعت تبریز اقدام کند.

وی افزود: احیای پروژه صاحب آباد و مسجد حسن پاشا پروژه بسیار مهمی است که با اعتبار 4 میلیارد تومانی مشکلات آن به هیچ‌وجه حل نخواهد شد!

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج