نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه لشکر بقیه الله (عج) لشکر انقلاب و جبهه ایشان جبهه انقلاب است، گفت: در مسائل مربوط به امام زمان(عج) باید با دقت بیشتری عمل کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی بر ضرورت آشنا سازی بیشتر مردم با مسائل مهدویت تاکید کرد.

آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی بعد از ظهر امروز در دیدار با اعضای ستاد مهدویت خراسان رضوی اظهار داشت:برای ظهور امام زمان (عج) آماده سازی جهانی لازم است. امام زمان (عج) در هر دوره‌ای عشاق و علاقمندان بسیار داشتند، اما همگانی نبوده است و مشکل ما در همین همگانی شدن جریان است.

وی گفت: در خراسان رضوی می توان با ارتباط با امامان جمعه، جریان نیمه شعبان را مردمی پیش برد و اگر این یک حرکت جدی شود، حرکت کشوری خواهد شد.

لشکر بقیه الله (عج) لشکر انقلاب و جبهه ایشان جبهه انقلاب است

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه لشکر بقیه الله (عج) لشکر انقلاب و جبهه ایشان جبهه انقلاب است، گفت: در مسائل مربوط به امام زمان(عج) باید با دقت بیشتری عمل کرد.

وی اضافه کرد: بهتر است در خراسان رضوی در هر شهری با ارتباط با امامان جمعه جریان نیمه شعبان را مردمی پیش برد و اگر این یک حرکت جدی شد، حرکت کشوری می‌شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی بیان کرد: امام زمان(عج) در هر دوره‌ای عشاق بسیار داشتند، اما همگانی نبوده و مشکل ما در همین همگانی شدن قصه است، باید توجه کرد، برای ظهور امام زمان(عج) آماده‌سازی جهانی لازم است.

آیت‌الله علم‌الهدی ادامه داد: راهپیمایی اربعین راهپیمایی در راستای انتظار فرج بوده و بهتر است، این حرکت عظیم با حضور منتظران حضرت و یک کاروان مجزا با نام منتظران انجام شود که این جلوه خوبی دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج