هواشناسی کرمانشاه اعلام کرد: با ورود موج دوم سامانه بارشی به کشور، دوشنبه بارانی تا اواخر هفته جاری همراه با خطر آب‌گرفتگی در انتظار کرمانشاه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، سازمان هواشناسی کرمانشاه با اعلام خبر ورود موج دوم سامانه بارشی از دوشنبه در کرمانشاه تا اواخر هفته، اعلام داشت: بر اساس بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی، از بعدازظهر امروز، با ورود موج دوم از سامانه بارشی اخیر به جو منطقه، به‌تدریج از بعدازظهر امروز تا صبح روز سه‌شنبه، به‌تناوب شاهد بارندگی همراه با رعدوبرق در سطح استان خواهیم بود.

در این گزارش آمده است که بارش که طی ساعاتی از روز دوشنبه (فردا) نمود بیشتری خواهد داشت و در برخی نقاط با وزش باد نسبتاً شدید موقتی، آب‌گرفتگی معابر عمومی و احتمالاً رگبار تگرگ نیز همراه می‌گردد.

شایان توجه است؛ با ورود موج دوم سامانه بارشی، علاوه بر ارتفاعات، ممکن است در برخی از مناطق سردسیر (البته محدود و موقت) به‌صورت رگبار برف هم مشاهده شود.

همچنین در اوایل روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه کمینه دمای هوای مستقر در ورود موج دوم سامانه بارشی در سطح استان به‌طور محسوس کاهش می‌یابد که به‌ویژه در نواحی سردسیر، ممکن است سبب بروز خساراتی به محصولات باغی و زراعی گردد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج