مدیرعامل شرکت گاز کرمانشاه گفت: طی یک برنامه‌ریزی مدون تاکنون 76 بخش از روستاهای گیلانغرب از نعمت گاز خانگی برخوردار شده‌اند و 72 روستای دیگر نیز طی سال جاری از این طرح برخوردار شدند.

شهبازی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه ضمن اعلام خبر برخورداری نیمی از روستاهای گیلانغرب از گاز خانگی، اظهار داشت: در جهت رفع مسائل و مشکلات حوزه گازرسانی شهرستان، تاکنون 76 بخش از روستاهای گیلانغرب از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده‌اند.

مدیرعامل شرکت گاز کرمانشاه گفت: تاکنون 76 روستا در شهرستان گیلانغرب از نعمت گاز خانگی برخوردار شده‌اند که در بخش گواور 80 درصد و در بخش مرکزی 25 درصد تاکنون محقق شده است.

برخورداری 76 روستای گیلانغرب از گاز خانگی

برخورداری 76 روستای گیلانغرب از گاز خانگی

وی ضمن ابراز خرسندی از روند اجرای پروژه‌های گازرسانی در شهرستان گیلانغرب، تصریح کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته موافقت گازرسانی به 72 روستای دیگر این شهرستان در دهستان‌های حومه، ویژنان و دیره اخذشده و این پروژه در دست طراحی و پیمان‌سپاری است و به‌زودی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

شهبازی بابیان اینکه تاکنون 76 روستا با 5059 خانوار در این شهرستان از نعمت گاز خانگی برخوردار شده‌اند، افزود: هم‌اکنون کار گازرسانی به 15 روستا در بخش گواور در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت گاز کرمانشاه ضمن تأکید بر خدمات‌رسانی به‌موقع درزمینهٔ خدمت گاز به روستاهای گیلانغرب، گفت: در حال حاضر 11838 مشترک گاز اعم از شهری و روستایی در این شهرستان برخوردار از گاز خانگی هستند و این در حالی است که شهرستان گیلانغرب 207 روستا دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج