امام جمعه موقت بندرعباس گفت: اکنون نظام جمهوری اسلامی ایران پرقدرت تر از هر زمان دیگری در بلندترین قله های اقتدار ایستاده است.

به گزارش خبرگزاری موج؛ حجت الاسلام حسینی پور در خطبه های نماز جمعه بندرعباس افزود: با نگاهی به تاریخ و سرگذشت قدرت های شرق و کاهش قدرت کنونی غرب نشان می دهد که نظام جمهوری اسلامی ایران چگونه توانسته است با وجود همه توطئه های دشنان اعتبار و مشروعیت خود را حفظ کند.

وی با اشاره به تلاش های غرب برای جنگ افروزی در کشورهای دیگر گفت: ادعاهای همیشگی رئیس جمهور آمریکا و هم پیمانانش در غرب مانند طبلی توخالی است.

خطیب جمعه بندرعباس افزود: غربی ها با ادعاهای توخالی خود تنها می خواهند نشان دهند که آقای جهان هستند اما آگاه باشند وقتی که سرشان به سنگ خورد دیگر زمانی برای جبران گذشته باقی نخواهد ماند.

وی گفت: اکنون دشمنان ایران اسلامی همه امکانات خود را بسیج کرده اند تا در مقابل حرکت انقلابی ما بایستند.

حسینی پور با اشاره به اینکه همه مسئولان و مردم کشور باید در مقابل توطئه های دشمنان هوشیار باشند، افزود: پیش بینی وقایع و توطئه ها یکی از مهم ترین اصولی است که باید مسئولان کشور به آن توجه کنند تا در مقابل مشکلات داخلی و خارجی غافلگیر نشوند.

وی در بخش دیگری از سخنانش به 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی اشاره کرد و گفت: بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) فرمودند: من تا آخر پشتیبان ارتش ، سپاه و بسیج هستم و خواهم بود و تضعیف آنان را حرام میدانم.

خطیب جمعه بندرعباس افزود: امروز به برکت دینداری و ایمان، نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران خواب را از چشمان دشمنان گرفته اند.

امام جمعه موقت بندرعباس در پایان مبعث رسول گرامی اسلام را به همه مسلمانان جهان تبریک گفت.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج