نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت : بنیاد مسکن جلوه دیگری از برکات انقلاب اسلامی به مستضعفان و محرومان جامعه است که توانست غبار محرومیت در حوزه مسکن به ویژه در سال های نخست انقلاب را از پیشانی بسیاری از محرومان بزداید.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از  روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی ،حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم به مناسبت روز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در دیدار کارکنان بنیاد مسکن استان با اشاره به وظایف این نهاد انقلابی که بر اساس نگاه بلند نظام اسلامی و صراحت قانون اساسی است اظهار داشت: بر اساس نگاه بلند نظام اسلامی و صراحت قانون اساسی ایجاد سر پناه و مسکن سازی برای محرومان از مهمترین اهداف تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بوده که این کار بزرگ با همت دولت و مشارکت خیران امکان پذیر است.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با تاکید بر کیفی سازی و استحکام بخشی واحدهای مسکونی ساخته شده گفت : ساخت مسکن برای نیازمندان و محرومان و آسیب دیدگان حوادث مختلف، کاری جهادی ، عبادتی است که اجر دنیوی و اخروی دارد.

 

حجت الاسلام آل هاشم

حساب ۱۰۰ امام (ره) در بنیاد مسکن باید احیا شود

 امام جمعه تبریز در ادامه سخنان خود تصریح کرد : حساب ۱۰۰  یک میراث گرانقدر و ارزشمند از امام راحل است و مسئولان بنیاد مسکن با همراهی مردم و خیران در جهت احیای آن گام های موثر بردارند.

حجت الاسلام آل هاشم در خاتمه سخنان خود  با بیان اینکه امام راحل با افتتاح حساب ۱۰۰ و تاسیس نهاد ارزشمند بنیاد مسکن انقلاب اسلامی عزم نظام اسلامی را برای خدمت رسانی به مردم و ضرورت رفع مشکلات جامعه در حوزه مسکن به همگان متذکر شد، تاکید کرد  : بعد از گذشت ۴ دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همچنان مشکلات در حوزه مسکن از جمله دغدغه های اقشار مختلف جامعه است، اما میتوان با عزمی جدی مسئولان بنیاد مسکن ، مشارکت مردمی و خیران این حوزه در جهت رفع نیازهای عمومی موثر واقع شد.

به گزارش خبرگزاری موج ،در ابتدای این دیدار باباپور مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی با ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد انقلابی، اصلی ترین رویکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در استان را توجه بیش از پیش به حساب ۱۰۰ امام (ره) و مشارکت مردم و خیران در امر احداث واحد مسکونی به نیارمندان جامعه عنوان کرد

 

 

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج