فرماندار قشم در نخستین شورای اداری سال 97 گفت: مدیران این شهرستان ظرف 10 روز آینده طرح و برنامه های کاری حوزه خود در سال پیش رو را به فرمانداری ارائه نمایند

به گزارش خبرگزاری موج؛ علیرضا نصری در نخستین نشست شورای اداری شهرستان قشم در سال 97 اظهار داشت: همه دستگاهها برای توسعه، پیشرفت و ارائه خدمت، هدفمند و با برنامه حرکت کنند.

وی در ادامه افزود: حضور مستمر در روستاها، پیگیری امور و انتقال مشکلات و تنگناها می بایست در زمان مناسب خود انجام شود.

نصری ادامه داد: انسجام و همکاری بین بخشی می تواند بسیار راهگشا و تاثیر گذار باشد.

فرماندار قشم با بیان اینکه؛ استاندار هرمزگان، تاکید ویژه بر روی تاثیر گذاری مستقیم خدمات در زندگی مردم دارد، گفت: تاکید ایشان بر همکاری همه دستگاه های استانی با فرمانداران بر همین اساس و برای گره گشایی امور مردم است.

رئیس شورای اداری شهرستان قشم در بخش دیگر از سخنان خود، ارائه گزارش کار به مردم از طریق ارتباط مستمر با رسانه ها را در جهت دستور حضرت امام خمینی (ره ) برای بیان خدمات و به عنوان یکی از مصوبات نخستین شورای اداری سال 97 این  شهرستان  ذکر کرد.

نصری در بخش نخست سخنان خود، سفر  نزدیک 50 درصد از گردشگرانی که در تعطیلات نوروزی به هرمزگان سفر کرده بودند به  قشم را نشانه ظرفیت بالای گردشگری شهرستان عنوان کرد.

او از همه دستگاههای مسئول که در تعطیلات نوروزی فضای مناسب پذیرایی از میهمانان نوروزی را فراهم نمودند تقدیر کرد.

فرماندار شهرستان قشم، بر گزاری دو  انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در آغازین ماه های سال پیش، مشارکت 94 درصدی مردم این شهرستان و حضور حداکثری در دیگر صحنه های سیاسی، اجتماعی را  شایان توجه  و نشانه پایبندی مردم به عهد و پیمان خود با امام ( ره )  و رهبر معظم انقلاب اسلامی برشمرد.

آغاز لایروبی اسکله جزیره لارک پس از 25 سال ، امضای تفاهم نامه با بنیاد برکت برای عمران و پیشرفت جزیره هرمز، سفر وزیر کشور به جزایر چهارگانه شهرستان و دستور ریاست جمهوری به سازمان مدیریت و برنامه ریزی  مبنی بر اختصاص 100 میلیارد ریال به هر کدام از جزایر از دیگر موارد مورد اشاره فرماندار قشم در جلسه شورای اداری این شهرستان بود. نصری در ارتباط با اعتبار اختصاص یافته در سفر ریاست جمهوری به جزایر،  تصریح کرد، مقامات مسئول محلی در کنار فرماندار پیگیر دریافت  این اعتبار  خواهند بود.

فرهنگ سازی، برنامه ریزی و گره گشایی از مشکلات در جهت تولید، ارتقاء کیفی و استفاده از کالای ایرانی به عنوان منشور ملی سال هم از دیگر موارد مطروحه در سخنان فرماندار قشم در نخستین نشست شورای اداری این شهرستان بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج