با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان شش نفر از مدیران این شرکت بازنشسته و حکم تصدی سمت شش مدیر دیگر اهداء شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سید مصطفی علوی در مراسم تودیع و معارفه شش مدیر شرکت گاز استان اصفهان ضمن تبریک به مدیران منصوب شده گفت: اساس اصلی موفقیت یک سازمان به ‌ویژه شرکت های خدماتی همراهی و همدلی همه همکاران با یکدیگر است.

وی با بیان اینکه شرکت گاز استان اصفهان همچنان سیر پویایی خود را با اتکا به سابقه درخشانی که دارد به سمت جلو ادامه می‌دهد، گفت: این شرکت با استراتژی و برنامه هایی که مشخص کرده است، با کمک همه مدیران و کارکنان خود توانسته به موفقیت بی نظیری دست یابد، اما این بدان معنی نیست که به تمامی اهداف خود رسیده است. این شرکت برای ارتقای جایگاه خود مأموریت‌های دیگری را هم تعریف کرده که با کمک یکدیگر باید در این مسیر به نقطه مناسب تعالی برسیم.

تودیع و معارفه شرکت گاز

علوی با تاکید بر ارتقای کیفی خدمات و جلب رضایت مشترکین  بیان کرد: تداوم صمیمیت و دوستی بین اعضای خانواده شرکت گاز به‌عنوان یک اصل است و اگر مشکلی در هر واحدی وجود داردباید مشکل همه باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان افزود: ما باید بتوانیم ضوابط موجود را خوب اجرا کنیم و نظارت صحیح بر اجرای قوانین داشته باشیم، مدیران با خوشرویی و متانت با کارمندان رفتار نمایند و کارمندان نیز درجه تحمل و تعهد خود را بالاتر ببرند تا امور بخوبی پیش برود.

گفتنی است؛ شرکت گاز استان اصفهان با دارا بودن بیش از یک میلیون و742  هزار مشترک و گازرسانی99.6 درصدی جمعیت استان اصفهان یکی از شرکت های پیشتاز کشور در عرصه خدمات است.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج