استاندار اصفهان در پیامی شهادت سرافرازانه شهید سرهنگ ‌پاسدار مهدی دهقان یزدلی مدافع حرم عقیله بنی هاشم (ع) را به خانواده ی ایشان و مردم ولایتمدار آران و بیدگل تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، محسن مهرعلیزاده  در پیامی شهادت سرافرازانه شهید سرهنگ ‌پاسدار مهدی دهقان یزدلی مدافع حرم عقیله بنی‌هاشم(ع) را به خانواده این شهید والامقام و مردم ولایت‌مدار آران و بیدگل تبریک و تسلیت گفت.

در این پیام آمده است: شهادت سرافرازانه شهید سرهنگ ‌پاسدار مهدی دهقان یزدلی مدافع حرم عقیله بنی‌هاشم(ع) که در راه پاسداری از حریم آن بانوی بزرگوار خون خود را نثار راه سیدالشهدا نمود، موجب تأسف و تألم خاطر گردید.

عروج ملکوتی سرهنگ ‌پاسدار مهدی دهقان یزدلی از یگان نیروی هوافضا که در اقدام تجاوزکارانه آمریکایی صهیونیستی به مقر پاسگاه‌های نظامی سوریه در فرودگاه T4 در شهر حمص به مقام رفیع شهادت نایل گردید، بار دیگر رشادت‌های دلیرمردان عرصه ایثار و از خودگذشتگی و دفاع از حریم اهل‌البیت(ع) را متجلی و در تاریخ پرافتخار این مرز و بوم جاودان ساخت.

اینجانب شهادت این شهید بزرگوار را به ملت بزرگوار ایران اسلامی و مردم شریف استان اصفهان، به ویژه مردم ولایت‌مدار شهرستان آران و بیدگل و خانواده محترم ایشان تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم و از درگاه ایزدمنان برای آن شهید بزرگوار علو درجات و برای بازماندگان صبری عظیم و اجری جزیل مسألت دارم.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج