الیاسی گفت: تاکنون 921 میلیارد تومان از 999 میلیارد تومان بودجه مصوبات سفر رئیس‌جمهور به کرمانشاه تخصیص داده‌شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کرمانشاه در خصوص تخصیص اعتبارات مصوبات سفر رئیس‌جمهور به کرمانشاه، ابراز داشت: از ۹۹۹ میلیارد تومانی که از محل مصوبات سفر رئیس‌جمهور به کرمانشاه بوده تاکنون بیش ۹۳ درصد یعنی حدود ۹۲۱ میلیارد تومان آن تخصیص‌یافته است.

وی اظهار امیدواری کرد: با توجه به سفرهای بعدی رئیس‌جمهور و هیئت دولت به استان کرمانشاه شاهد تخصیص مابقی اعتبارات سفر قبلی و اختصاص اعتبار مناسبی برای دیگر طرح‌ها و پروژه‌های استان در دو سال آتی باشیم.

راه‌آهن کرمانشاه تا مرز خسروی

ادامه‌دار کردن راه‌آهن کرمانشاه تا مرز خسروی در رأس مصوبات دولت

الیاسی خاطرنشان ساخت: از طرح‌ها و پروژه‌های مهم مصوبات سفر رئیس‌جمهور به کرمانشاه می‌توان به تکمیل و راه‌اندازی راه‌آهن غرب و ادامه آن تا خسروی و بهره‌برداری از قطعه ملایر به کرمانشاه اشاره کرد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کرمانشاه تصریح کرد: همچنین احداث کمربندی غربی و قطعات باقی‌مانده بزرگراه کربلا در دالاهو و سرپل ذهاب، احداث تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان پاوه، تصفیه پساب شهرک‌های صنعتی، تکمیل مجتمع‌های آب‌رسانی روستایی (۹۲ روستا)، احداث مرکز فرهنگی دفاع مقدس گیلانغرب، بخش MRI و EMT اتاق‌های عمل و ترومای غرب کشور دانشگاه علوم پزشکی، کمک و زیرساخت‌های هلال‌احمر و… نام برد.

الیاسی در پایان افزود: در راستای عملیاتی ساختن هر چه زودتر مصوبات سفر رئیس‌جمهور به کرمانشاه، جلسات کارشناسی فشرده‌ای در استان و نهاد ریاست جمهوری و سازمان برنامه‌وبودجه کشور تشکیل و بر روی پروژه‌های تأثیرگذار مهم برای اخذ مصوبه دور بعدی سفر توافق حاصل‌شده است که انشالله در سفر اخیر شاهد اعلام مصوبات از زبان ریاست محترم جمهوری و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه و وزرا خواهیم بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج