دبیر نمایشگاه تربیت دینی کودک و نوجوان گفت: نخستین نمایشگاه تربیت دینی کودک و نوجوان با هدف شناسایی و شناساندن مجموعه‌های فعال در این عرصه برپا شده است.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، حجت الاسلام والمسلین حسین حقیقت در مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه تربیت دینی کودک و نوجوان که در سالن همایش‌های غدیر برگزار شد، با اشاره به اینکه تمامی فعالین این نمایشگاه به زبان کودکان آشنا هستند، اظهار کرد: نمایشگاه تربیت دینی کودک و نوجوان پنج محور آموزش، پژوهش، ایده، پرورش و محصولات را دنبال می‌کند.

وی با بیان اینکه برخی از موسساتی که از بیت المال استفاده می‌کنند عملکرد مطلوبی در راستای تولید محصولات تربیتی و دینی ندارند، مطرح کرد: در راستای برپایی این نمایشگاه با بسیاری از مجموعه‌ها شخصی آشنا شدیم که توجه ویژه و بیشتری به تولید آثار تربیتی و دینی داشتند.

دبیر نمایشگاه تربیت دینی کودک و نوجوان با اشاره به اینکه در این نمایشگاه 36 غرفه فعالیت می‌کنند، عنوان کرد: این نمایشگاه هر روزه ساعاتی را به بازدید دانش آموزان اختصاص داده که در این بازدیدها از ظرفیت روحانیونی که به زبان کودکان آشنایی دارند نیز استفاده شده است.

وی با بیان اینکه در راستای ارتقای سطح کیفی و تحقق اهداف نمایشگاه نشست‌های متعددی برگزار شده است، خاطرنشان کرد: در این نشست‌ها محورهای جداگانه‌ای مدنظر قرار گرفته و از ظرفیت اساتید برجسته حوزه هنری نیز استفاده شده است.

حجت الاسلام والمسلمین حقیقت با اشاره به اینکه نخستین نمایشگاه تربیت دینی کودک و نوجوان با هدف شناسایی و شناساندن مجموعه‌های فعال در این عرصه برپا شده است، خاطرنشان کرد: دبیرخانه دائمی این جشنواره به منظور حمایت از این مجموعه‌ها به فعالیت خود در طول سال ادامه خواهد داد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج