مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان هرمزگان گفت: مردم نوع‌دوست استان هرمزگان در جشن نیکوکاری سال 96 سه میلیارد و 300 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند.

به گزارش خبرگزاری موج؛ علی الهیاری در اولین نشست خبری سال 97 در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هر کار خیری جایگاه ویژه‌ای در نزد خداوند متعال دارد و وظیفه ما در کمیته امداد توسعه فرهنگ نوع‌دوستی و ترویج همدلی، انفاق، احسان و نیکوکاری در جامعه است.

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان فرهنگ احسان و نیکوکاری توسط مردم نوع‌دوست برای حمایت از هم‌نوعان در جامعه را زیبا و وصف‌ناپذیر دانست و ادامه داد: مردم نوع‌دوست استان هرمزگان در جشن نیکوکاری سال 96 سه میلیارد و 300 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند.

وی تصریح کرد: میزان رشد کمک‌ خیران در اسفند 96 نسبت به مدت مشابه سال 95 از رشد 83 درصدی برخوردار بوده و موجب افزایش کیفیت خدمت‌رسانی به جامعه هدف و اثربخشی آن در سفره نیازمندان در آستانه‌ی سال نو باشیم.

الهیاری با اشاره به اینکه رویکرد مدیریتی این نهاد گفتمان سازی و همدلی در مجموعه به‌منظور افزایش زمینه‌های خدمت‌رسانی اثربخش به جامعه هدف است بیان کرد: همه باید برای از بین بردن فقر و کاهش آن در حد توان خود به نیازمندان خدمت کنند.

شایسته ذکر است طی سال 96 در طرح اکرام ایتام نیز توسط حامیان نیکوکار مبلغ 15 میلیارد تومان به ایتام و محسنین کمک کردند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج