استاندار ایلام از بهره برداری تونل اربعین تا پایان شهریور امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، قاسم سلیمانی دشتکی گفت: 15 میلیارد تومان برای تکمیل تونل اربعین اختصاص یافته و قرار است شهریور ماه سال جاری به بهره برداری برسد.

وی  که در حال سفر به شهرستان ایوان است به مشکلات و مسائل موجود در این شهرستان اشاره کرد و گفت: برنامه سفر استاندار به شهرستان‌ها که به همراه مدیران کل مرتبط برگزار می‌شود با برگزاری جلسات هماهنگی و بررسی مسائل و مشکلات هر شهرستان در معاون عمرانی شکل می‌گیرد و در سفر به هر شهرستان با حضور در مزار شهدا و ادای احترام به این عزیزان و حضور در جمع مردم و شنیدن سخنان مردم انجام می‌شود و در ادامه با برگزاری جلسه مشترک شورای برنامه‌ریزی استان و هر شهرستان نسبت به تصویب راهکارهای رفع مسائل و مشکلات این شهرستان اقدام می‌شود.

استاندار ایلام اضافه کرد: در همین راستا مشکلات شهر ایوان به طور کامل مورد بررسی و مطالعه قرار گرفته و در این جلسه نتایج بررسی‌ها مطرح شده و راهکار رفع آنها به عنوان مصوبه شورای برنامه‌ریزی لازم الاجرا خواهد بود.

سلیمانی دشتکی در این جلسه و در حین بررسی مشکلات شهرستان ایوان با برقراری چندین تماس تلفنی در خصوص تأمین اعتبار برای اجرای پروژه‌های این شهرستان نسبت به رفع آنها اقدام کرد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج