فرمانده انتظامی شهرستان از کشف 7 دستگاه خودرو و 7 دستگاه موتور سیکلت مسروقه طی 24 ساعت توسط ماموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ حسن یاردوستی با اشاره به کشف 14 دستگاه وسیله نقلیه مسروقه در اصفهان اظهار داشت: طرح 24 ساعته امنیت محله محور به منظور کشف وسایل نقلیه مسروقه و به صورت همزمان در شهر اصفهان اجرایی شد.

وی افزود: در نتیجه اجرای این طرح تعداد 7 دستگاه وسیله نقلیه مسروقه و 7 دستگاه موتورسیکلت مسروقه در شهر اصفهان کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری 5 سارق در این طرح بیان داشت: اجرای طرح های امنیت محله محور در راستای افزایش ضریب امنیت محله های اصفهان تاثیر بسزایی در کاهش  سرقت و جرائم داشته و سیر نزولی جرائم را به دنبال دارد.

سرهنگ یاردوستی

این مقام مسئول با بیان اینکه با اجرای اینگونه طرح ها سارقان در سال جاری عرصه جولان سارقان تنگ تر می شود گفت: از شهروندان درخواست می شود به توصیه های پلیسی و هشدارهای انتظامی توجه کنند و خودروهای خود را به سیستم های بازدارنده ی ایمنی مجهز کنند.

سرهنگ یاردوستی با اشاره به اینکه تمام وسایل نقلیه کشف شده فاقد سیستم ایمنی مناسب بودند بیان داشت: سارقان در بازجویی های پلیسی یکی از موارد پیش برد عملی ساختن نقشه ی خود را نبودن وسایل بازدارنده اعلام کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان در پایان با اشاره به اینکه لبخند رضایت مالباختگان خستگی را از تن همکاران سبزپوش پلیس اصفهان رفع می کند، خاطر نشان کرد: تمامی سارقان دستگیر شده به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج