در سال 96 در بعضی از شاخص های اجرایی مانند اشتراک پذیری و تأمین گاز بخش های صنعتی فراتر از تعهدات شرکت عمل کردیم.

 به گزارش خبرگزاری موج و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان، سیدرضا رهنمای توحیدی با اعلام این مطلب اظهار داشت: در سال 96 حدود 58700 مشترک شهری و روستایی تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته که این رقم 31 درصد بالاتر از تعهد شرکت در حوزه اشتراک پذیری بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی افزود: این رقم اشتراک پذیری  با اجرای شبکه گاز رسانی به طول 1067 کیلومتر و نصب 18400 انشعاب تحقق یافته است.

وی با اشاره به راه اندازی گازرسانی به صنایع با مصرف نزدیک به 108000 مترمکعب در ساعت اظهار داشت: در سال گذشته گازرسانی به صنایع 44درصد بیش از برنامه مصوب بوده است .

رهنمای توحیدی تصریح کرد:  برابر مصوبه شورای اقتصادی در سال جدید نیز تأمین گاز بخش های صنعتی و تولیدی با هدف حمایت از بخش های زیرساختی استان و ایجاد ارزش افزوده در محصولات روند افزایشی خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت گاز استان در پایان با اشاره به اینکه خدمات رسانی مطلوب به مردم و تداوم پروژه های فعال گاز رسانی مستلزم تأمین منابع مالی می باشد، اعلام کرد: امسال با مدیریت هزینه های جاری شرکت، رعایت اصل صرفه جویی، بکارگیری پیمانکاران مجرب اجرایی و نظارت  مکفی و وصول مطالبات معوق گاز بهاء، در اجرای پروژه های گازرسانی تسریع خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج