چهار هزار و 830 بسته غذایی و بهداشتی به ارزش 389 میلیون تومان در میان قشرهای کم درآمد استان توزیع شد.

به گزارش خبرگزاری موج و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی؛ سعید کنعانی با اعلام این مطلب در تشریح این طرح ملی فرشتگان رحمت اظهارداشت: به منظور حمایت از اقشار کم در آمد و زنان سرپرست خانوار، معلولین، سالمندان، خانواده زندانیان و تکریم بازنشستگان همه ساله در آستانه سالجدید طرح ملی فرشتگان رحمت، طرح نیابت و طرح مروجین سلامت توسط داوطلبان در سطح استان به مرحله اجرا در می آید .

وی ادامه داد : امسال نیز داوطلبان جمعیت هلال احمر مانند سالهای قبل در آستانه نوروز 97 ، از اول اسفند ماه اقدام به جمع آوری کمکهای هم استانی ها نموده و با تفکیک و بسته بندی نمودن کمکها، اقدام به توزیع آنها در میان جامعه هدف نمودند.

طرح ملی فرشتگان رحمت در آذربایجان شرقی

کنعانی ادامه داد : در این طرح ها بیش از چهار هزار و 830 بسته غذایی و بهداشتی  جمعا به ارزش 389 میلیون تومان تهیه و در میان خانوارها با حفظ کرامت انسانی، توسط داوطلبان هلال احمر پخش گردید .

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با تقدیر از داوطلبان و امدادگران و روانشناسان وپزشکان مشارکت کننده در طرح افزود : در طرح مروجین سلامت، پزشکان داوطلب هلال احمر، با حضور در روستاها و مناطق کم برخوردار اقدام به ویزیت رایگان بیماران  نمودند .

به گزارش خبرگزاری موج؛‌ وی با درخواست از خیرین و نیکوکاران برای مشارکت در طرح های داوطلبانه و خداپسندانه هلال احمر، مجموع بهره وران از خدمات طرح های فرشتگان رحمت، طرح نیابت و طرح مروجین سلامت را بالغ بر هفده هزار و 445 نفر عنوان کرد.  

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج