معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس گفت: متأسفانه علیرغم مکاتبات و هشدارهای سازمان آتش‌نشانی بندرعباس، تعداد زیادی از واحدهای صنفی برای نگهداری کالاهای خود از ساختمان‌های مسکونی و بدون رعایت موارد ایمنی استفاده می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری موج؛ حسن امینی زاده در خصوص آتش‌سوزی در یک انبار اسباب‌بازی در بندرعباس، افزود: آتش‌سوزی در طبقه سوم ساختمان و در یک واحد مسکونی که به انبار تغییر کاربری شده است، اتفاق افتاد که ساعت 10:13 به مرکز آتش‌نشانی اطلاع داده شد.

وی ادامه داد: این انبار اسباب‌بازی در طبقه سوم ساختمانی در بازار بندرعباس دچار آتش‌سوزی شد.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس با بیان اینکه آتش‌سوزی در ساختمانی پشت بانک سپه مرکزی رخ داد، اظهار کرد: متأسفانه علیرغم مکاتبات و هشدارهای سازمان آتش‌نشانی بندرعباس، تعداد زیادی از واحدهای صنفی برای نگهداری کالاهای خود از ساختمان‌های مسکونی و بدون رعایت موارد ایمنی استفاده می‌کنند.

امینی زاده خاطرنشان کرد: در این‌گونه انبارها نه‌تنها هیچ‌گونه سیستم اعلام و اطفای حریق وجود ندارد بلکه کالا و اجناس روی‌هم انباشته می‌شود و خبری از قفسه‌بندی و جداسازی نیست.

وی در پایان با بیان اینکه علت سانحه از سوی کارشناسان در دست بررسی است، اضافه کرد: آتش، با تلاش تیم‌های عملیاتی چهار ایستگاه آتش‌نشانی به‌طور کامل اطفاء شد و از گسترش آن جلوگیری به عمل آمد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج