مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان گفت: صنعتگران اصفهانی حدود 20 میلیارد ریال به مددجویان زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان کمک کردند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حمیدرضا شیران بیان کرد:سال گذشته با مشارکت 180 واحد صنعتی در اصفهان ، 14 هزار نیازمند این استان از کمک های صاحبان صنایع صنعتگران اصفهانی بهره مند شدند.

وی افزود:این واحدهای تولیدی با استقبال از طرح‌های حمایتی این نهاد بیش از یک میلیارد و 950 میلیون تومان به‌صورت نقد، کالا و خدمات در اختیار نیازمندان اصفهانی قرار دادند.

شیران اظهار داشت: 90 نوعروس مددجو از محل کمک‌های صنعتگران و صاحبان صنایع اصفهان کمک‌هزینه جهیزیه دریافت کردند.

کمیته امداد

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان ادامه داد: 223 میلیون تومان توسط این خیران نیکوکار برای تأمین جهیزیه به‌صورت نقد و کالا در اختیار کمیته امداد قرار گرفت.

وی گفت:  کمک‌های جمع‌آوری‌شده علاوه بر جهیزیه در زمینه‌های معیشت، بهداشت و درمان، آموزش و فرهنگ، اشتغال و کاریابی، مسکن، تامین لوازم ضروری زندگی و حمایت از ایتام و فرزندان محسنین هزینه شد.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان 10 هزار و 600 نفر از حامیان ایتام و فرزندان محسنین را از فعالان حوزه صنعت دانست و گفت: سه هزار و 530 نفر از ایتام و فرزندان محسنین از حمایت این صنعتگران نیکوکار بهره مند هستند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج