مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان گفت: یک دفتر هواپیمایی به دلیل عدم اجرای تعهد به میزان ۷۰ میلیون و ۹۸۲ هزار ریال متخلف شناخته و جریمه‌شده است که پرونده آن در این اداره کل رسیدگی می‌شود.

 به گزارش خبرگزاری موج؛ سید مرتضی مدنی فدکی با اشاره به پرونده تخلف دفتر هواپیمایی در بندرعباس، گفت: پرونده‌های تشکیل‌شده در حوزه قاچاق در طرح نظارت نوروزی یک فروند لنج صیادی با هشت نفر سرنشین که حامل تعداد ۲ هزار کارتن سیگار خارجی بود توقیف شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان بیان کرد: پرونده این تخلف تشکیل و در شعبه پنجم ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز در حال رسیدگی است و متهمین آن به لحاظ عجز از تودیع وثیقه‌ای معادل ۲۴ میلیارد ریال بازداشت هستند.

مدنی فدکی تصریح کرد: درگشت مشترک با دامپزشکی استان مقدار ۲۰ کیلوگرم گوشت گوسفندی و نیز مقدار ۱۷ کیلوگرم جگر گوسفندی تاریخ‌مصرف گذشته کشف و ضمن معدوم‌سازی این گوشت‌ها، پرونده‌های مربوطه در این اداره کل در حال رسیدگی است.

بنا به اعلام مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان، یک دفتر هواپیمایی نیز در طرح نظارت نوروزی به دلیل عدم اجرای تعهد به میزان ۷۰ میلیون و ۹۸۲ هزار ریال متخلف شناخته و جریمه‌شده است که پرونده آن در این اداره کل رسیدگی می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج