نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز اعتقاد راسخ پیدا کردم که بایستی دولت و مجلس به جوانان با انگیزه جمعیت هلال احمر خدمات ارائه دهند.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان؛ محمدرضا ملکشاهی راد در بازدید از پست ایمنی و سلامت مسافران نوروزی لرستان مستقر در پارک پرچم خرم آباد، گفت:  اعتقاد راسخ پیدا کردم که بایستی دولت و مجلس به جوانان با انگیزه جمعیت هلال احمر خدمات ارائه دهند.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی، افزود: یکی از نقاط عطف و زیبایی کار جمعیت هلال احمر حضور جوانان داوطلب است که بدون هیچ پاداش مادی و با انگیزه قوی جهت خدمت به مردم گام بر می دارند.

وی، ضمن اعلام رضایتمندی از عملکرد و خدمات نوروزی جمعیت هلال احمر، به کمپین ملی نه به تصادفات پیوست.

از مدیرعامل و امدادگران جمعیت هلال احمر لرستان تشکر می‌کنم

نماینده مردم خرم آباد و چگنی عملکرد جمعیت هلال احمر لرستان را در حوادث گوناگون، به‌ویژه در طرح نوروزی را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: از صارم رضایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان خرم آباد و کلیه امدادگران به پاس خدمات و تلاش‌های ارزشمندشان تقدیر و تشکر می‌کنم.

ایمنی و سلامت مسافران نوورزی لرستان

دولت و مجلس به جوانان جمعیت هلال احمر خدمات ارائه دهند

محمدرضا ملکشاهی راد تاکید کرد: امروز اعتقاد راسخ پیدا کردم که بایستی دولت و مجلس خدماتی هر چند اندک به این جوانان عزیز و با انگیزه ارائه دهند تا بتوانند با قوت قلب بیشتری به کار خود ادامه بدهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج