امام جمعه موقت بندرعباس گفت: حمایت مردم از کالا‌ها و تولیدات داخلی موجب رونق اقتصادی و ناامیدی دشمنان ایران اسلامی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج؛ حجت الاسلام حسینی پور در خطبه‌های نماز جمعه بندرعباس با اشاره به نام گذاری سال ۱۳۹۷ از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام حمایت از کالای ایرانی، این انتخاب را انتخابی هوشمندانه دانست و افزود: یکی از مهمترین محور‌هایی که دشمن قصد دارد از آن به عنوان ابزاری برای شکست اراده مردم ما استفاده کند، موضوع معیشت و اقتصاد خانواده‌های ایرانی است.

خطیب جمعه بندرعباس در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به ۱۲ فروردین و روز جمهوری اسلامی ایران گفت: باید قدر نظام جمهوری اسلامی ایران را بدانیم، زیرا برای به بار نشستن این انقلاب خون‌های پاکی هدیه شده است.

امام جمعه موقت بندرعباس همچنین با اشاره به فرا رسیدن میلاد با برکت امیر المومنین علی (ع) و آغاز مراسم پر خیر اعتکاف در سراسر کشور از همه مردم خواست برای اقامه این مراسم پرشکوه تلاش کنند.

حجت الاسلام حسینی پور در پایان با اشاره به ۱۳ فروردین و روز طبیعت بر لزوم احترام به موهبت‌های خدادادی و توجه به محیط زیست تاکید کرد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج