رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به اعمال محدودیت ترافیکی در محورهای استان، افزود: تردد وسایل نقلیه سنگین به جز حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از 8 صبح امروز تا 24 امشب درمحور‌های رشت - قزوین و آستارا - اردبیل و بالعکس ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سرهنگ حسین محمد پور با اشاره به وضعیت محور پونل به خلخال، اظهار کرد: محور پونل – خلخال که شب گذشته بر اثر ریزش کوه مسدود شده بود، بلافاصله بعد از دو ساعت با همکاری راهداری بازگشایی شد.

رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به اعمال محدودیت ترافیکی در محورهای استان گیلان، افزود: تردد وسایل نقلیه سنگین به جز حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از 8 صبح امروز تا 24 امشب درمحور‌های رشت - قزوین و آستارا - اردبیل و بالعکس ممنوع است.

وی در خصوص وضعیت ترافیکی در محورهای استان گفت: در حال حاضر تردد در محورهای استان عادی و روان است اما برای ساعات دیگر و بعدازظهر ترافیک پرحجم پیش بینی می‌شود.

سرهنگ محمدپور با اشاره به تصادف منجربه فوت طی 48 ساعت گذشته، تصریح کرد: عصر روز گذشته یک دستگاه پراید در محور حسن رود به زیباکنار با یک عابر مرد برخورد کرد که متاسفانه منجربه فوت عابر 70 ساله شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج