نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران گفت: تیم مدیریت شهری در قم تیمی موفق است.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدجواد شهرستانی در دیدار شهردار و مدیران شهر قم، با تاکید بر اینکه تیم مدیریت شهری در قم تیمی موفق است اظهار کرد: با این وجود نیازمند شکل گیری شرایطی برای مدیریت واحد وتصمیم‌گیر نهایی هستیم.

وی با تاکید بر اینکه در شهر باید یک نفر تصمیم‌گیرنده نهایی باشد تصریح کرد: بالاخره شهرداری در حال خدمت‌رسانی به مردم است و اگرچه برخی دستگاه‌ها همکاری نمی‌کنند در شهر باید یک نفر در صدر تصمیم‌گیرنده نهایی باشد و هماهنگی بیشتر در این زمینه برقرار کند.

شهرستانی و سقائیان نژاد

نبود مدیریت واحد شهری پروژه‌های عمرانی را با تاخیر مواجه کرده است

دکتر سقائیان‌نژاد نیز در این دیدار با بیان اینکه بیش از 25 ارگان در حوزه مدیریت شهر تصمیم‌گیر هستند اظهار کرد: تا زمانی که مدیریت واحد شهری شکل نگیرد شهرداری نمی‌تواند پاسخگوی مسائل و مشکلات شهری باشد و در هر حوزه‌ای تعدادی ارگان دخیل خواهند بود.

وی با اشاره به برخی پروژه‌های عمران شهری که به دلیل عدم هماهنگی ارگان‌های شهری نیمه‌کاره باقی مانده است تصریح کرد: به عنوان مثال پروژه‌هایی چون زیرگذر شهید کریمی و بلوار آیت ‌الله بروجردی جزو پروژه‌هایی است که شهرداری می‌توانست قبل از سال جدید آن را به اتمام برساند اما به دلیل عدم همکاری برخی دستگاه‌های استان این پروژه‌ها همچنان باقی مانده است.

شهردار قم اظهار کرد: این پروژه‌ها برای مردم کلیدی است و حتی اگر یک روز زودتر نیز باز شود مشکل مردم حل می‌شود اما همچنان شاهدیم که نبود مدیریت واحد شهری به تکمیل زیرساخت‌های شهر قم ضربه می‌زند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج