آیت الله جوادی آملی با اشاره به اجرای برخی پروژه های تجاری در مرکز شهر قم گفت: طرح های اقتصادی شهر قم متناسب با جایگاه فرهنگی این شهر باشد.

به گزارش خبرگزاری موج،  آیت الله جوادی آملی در دیدار استاندار و مسئولان ارشد استان قم طی سخنانی با اشاره به اهمیت نیازسنجی قبل از آغاز طرح های عمرانی گفت: بایستی چشم انداز پروژه های عمرانی قبل از روع به کار مشخص باشد.

این مرجع تقلید کاربری پروژه های تجاری در مرکز شهر قم را مورد توجه قرار داد و کفت: طرح های عمرانی و تجاری باید متناسب با جایگاه فرهنگی شهر قم باشند.

وی در ادامه با تاکید بر فراهم شدن بسترهای توسعه ی اشتغال، افزود: سرمایه گذاری در شهر قم بایستی به سمت تولید و اشتغال هدایت شود.

آیت الله جوادی آملی همچنین پروژه های نیمه کاره شهر قم را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: این طرح ها در اسرع وقت جهت استفاده عموم آماده شوند.

سید مهدی صادقی استاندار قم نیز در این دیدار گزارشی از اقدامات دولت در سال 96 ارائه داد و گفت: موفقیتهای حاصل شده در عرصه های مختلف نتیجه ی تعامل و همکاری دستگاه های مختلف بوده است.

استاندار قم با اشاره به شعار سال 96 افزود: در زمینه ی اشتغال و بسترسازی جهت سرمایه گذاری در مسیر تولید، در استان قم گام های خوبی برداشتیم.

وی ادامه داد: در سال 97 نیز تحقق حمایت از تولید داخلی را با قوت پیگیری خواهیم نمود و این مسئله جزء اولویت های اصلی همه ی بخش های دولت است.

فرماندار قم و جمعی از مدیران ارشد استان، سید مهدی صادقی استاندار قم را در دیدار آیت الله العظمی جوادی آملی همراهی نمودند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج