رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل گفت: بیش از 15 هزار نفر زائر، مسافر داخلی و گردشگر خارجی از ابتدای تعطیلات نوروزی 97 تا کنون از امامزاده هلال بن علی(ع) آران و بیدگل دیدن کردند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین ولی الله روان با اشاره به بازدید 15 هزار گردشگراز امامزاده هلال بن علی (ع) اظهار داشت: بازدید از آستان امامزاده هلال بن علی (ع) رشدی 50 درصدی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته  داشته است.

وی افزود: ستاد اسکان نیز مانند سال های گذشته در این امامزاده تشکیل و ظرفیت پذیرایی از نزدیک به روزانه یک هزار نفر فراهم شد که از ابتدای نوروز 97 تا کنون نزدیک به یک هزار و 500 نفر نیز اسکان داده شدند.

افزایش 100 درصدی گردشگران خارجی از امامزاده هلال بن علی (ع)

حجت الاسلام و المسلمین ولی الله روان گفت: حضور گردشگران خارجی در سال 96 نسبت به سال های گذشته افزایش 100 درصدی داشت، به طوری که نزدیک به 20 هزار نفر از ملیت های مختلف به دیدن این آستان مقدس مشرف شدند.

امامزاده هلال بن علی

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل  بیان کرد: تبدیل آستان مقدس امامزاده هلال بن علی (ع) به قطب گردشگری مذهبی کشور در دستور کار قرار دارد اما این امر نیازمند برنامه ریزی بلندمدت و تامین زیرساخت هایی مانند مکان های اقامتی برای گردشگران است.

آستان مقدس امامزاده هلال بن على (ع) در شهرستان آران و بیدگل و در ۱۲ کیلومترى شهر کاشان واقع شده است.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج