جلیل بالایی گفت: از ابتدای نوروز تاکنون 295 هزار و 827 میهمان نوروزی از جاذبه‌های گردشگری استان بازدید کرده‌اند که این رقم در مدت مشابه سال گذشته نشان از رشد 30 درصدی میهمانان نوروزی در کرمانشاه داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرکل میراث فرهنگی کرمانشاه با اشاره به رشد مطلوب میهمانان نوروزی از جاذبه‌های گردشگری استان، ابراز داشت: امسال 197 هزار و 867 از میهمانان نوروزی از 27 اسفند سال گذشته تاکنون در اقامتگاه‌های کرمانشاه اسکان داشته‌اند.

وی به بازدید 295 هزار میهمان نوروزی از جاذبه‌های گردشگری کرمانشاه اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: این میزان اسکان در مقایسه با مشابه سال گذشته 30 درصد رشد نشان می‌دهد.

مدیرکل میراث فرهنگی کرمانشاه تصریح کرد: خوشبختانه امسال شاهد رشد 28 درصدی بازدید از جاذبه‌های تفریحی، تاریخی و طبیعی استان بوده‌ایم.

بالایی افزود: تاق بستان، بیستون، غار قوری قلعه و معبد آناهیتا نوروز امسال چهار جاذبه پربازدید استان بوده‌اند.

وی خاطرنشان ساخت: در راستای ارائه هرچه مطلوب‌تر خدمات به مسافرین نوروزی تاکنون 841 مورد بازدید از واحدهای پذیرایی، اقامتی و تأسیسات گردشگری داشته‌ایم.

به گفته مدیرکل میراث فرهنگی استان این میزان نظارت بر اقامتگاه‌ها و امکان تفریحی مختص به میهمانان نوروزی نسبت به مشابه سال قبل 31 درصد رشد دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج