رئیس پلیس راه استان گیلان وضعیت ترافیکی استان گیلان در پنجمین روز از بهار 97 را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سرهنگ حسین محمدپور با تشریح وضعیت ترافیکی استان گیلان در پنجمین روز از بهار 97 اعلام نمود: تا ساعت 12:30 روز جاری در محور های منجیل به رودبار، آستارا تالش حد فاصل پل خطبه سرا و رشت لاهیجان حد فاصل بازکیاگوراب و نیز محور لاهیجان به لنگرود حوالی دوربرگردان لیالستان ترافیک پرحجم و روان بوده و در سایر محورهای مواصلاتی ترافیک به صورت عادی و روان می باشد.

افزایش 21 درصدی ورود خودرو و 25 درصد ورود مسافر به گیلان

این مقام انتظامی در ادامه  اعلام داشت: در 10 روز از اجرای طرح نوروز 97 تعداد 721 هزار و 804 خودرو و 3 میلیون و 439هزار و 884 نفر  وارد استان گیلان شدند که نسبت به سال گذشته 21 درصد افزایش ورود خودرو و 25 درصد افزایش ورود مسافر را شاهد بودیم.

تصادف-زنجیره-ایی

جان باختن 15 نفر  در تصادفات جاده ای استان گیلان

رئیس پلیس راه استان گیلان در پایان اظهار داشت: در طرح نوروزی امسال تعداد 15 نفر از هموطنان ما در استان گیلان در تصادفات جاده ای جان باخته اند که 9 نفر از آنان در تصادفاتی که علت حادثه تجاوز و انحراف به چپ بوده جان خود را از دست داده اند .

وی تصریح کرد: لازم است رانندگان در جاده های فاقد جدا کننده وسط از هرگونه انحراف و تجاوز به چپ و نیز سبقت های غیر مجاز پرهیز نمایند تا شاهد چنین حوادث ناگواری در ادامه طرح نوروز 97 نباشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج