رئیس پلیس راه استان گفت: در اثر برخورد یک دستگاه سواری تیبا با یک دستگاه سواری هیوندای سانتافه سرنشین سواری تیبا در دم جان سپرد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سرهنگ حسین محمدپور  با بیان این خبر گفت: در ساعت 02:50 شب گذشته یک دستگاه سواری تیبا که در مسیر انزلی به رضوانشهر در حال حرکت بود به علت تجاوز به چپ با یک دستگاه سواری هیوندای سانتافه که در مسیر رضوانشهر به انزلی در حال تردد بود برخورد می نماید.

رئیس پلیس راه استان افزود: در این حادثه سرنشین سواری تیبا ( مرد 32 ساله ) به علت شدت جراحات وارده در دم جان سپرد و راننده ( مرد 30 ساله ) و دو سرنشین دیگر سواری تیبا ( خانم  24 ساله و  دختر 4 ساله ) مجروح شدند.

این مقام انتظامی در پایان  اعلام داشت: همچنان تجاوز و انحراف به چپ بیشترین عامل تصادفات منجر به فوت در 10 روز از اجرای طرح نوروز بوده به طوری که  از 15 نفر متوفیان طرح نوروز 97 تعداد  9 نفر فقط به علت تجاوز یا انحراف به چپ جان سپرده اند.

وی تصریح کرد: لازم است رانندگان محترم در محورهای فاقد جدا کننده وسط از ارتکاب تخلف انحراف یا تجاوز به چپ و نیز سبقت غیر مجاز پرهیز نمایند و پلیس نیز در صورت روئیت تخلفات حادثه ساز با راننده متخلف برخورد قانونی خواهد نمود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج