فرمانده انتظامی شهرستان برخوار گفت: اعضای باند 4 نفره ای که در استان های مختلف کشور اقدام به بیش از یک میلیارد ریال سرقت از منازل مردم کرده بودند دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری موج از  اصفهان، سرهنگ علی براتی اظهار داشت:اعضای باند 4 نفره ای که در استان های مختلف کشور اقدام به بیش از یک میلیارد ریال سرقت از منازل مردم کرده بودند در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان برخوار دستگیر شدند.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی در پی یک سری اقدامات پیش دستانه برای جلوگیری از تحرک سارقان و به منظور پیشگیری از هر گونه سرقت از مردم و مسافران نوروزی از ورود یک باند حرفه ای و سابقه دار منزل به این شهرستان مطلع و بلافاصله موضوع تعقیب آنها را در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام مسئول عنوان داشت: سرانجام اعضای این باند که 4 نفر بودند در یک عملیات دقیق و منسجم طی هماهنگی با مقام قضائی توسط کارآگاهان دستگیر شدند.

 انهدام باند سرقت

وی با بیان اینکه تحقیقات صورت گرفته نشان می دهد سارقان از منازل مردم در استان های اصفهان ،خوزستان، گیلان سرقت کردند گفت: متهمان که در مواجهه با اسناد و مدارک پلیس چاره ای جز بیان حقیقت نداشتند به 30 فقره سرقت ازمنازل مردم اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان برخوار در پایان با اشاره به تحویل متهمان به مراجع قضائی از پیگیری برای دستگیری مالخر اموال مسروقه و شناسایی مالباختگان خبر داد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج