مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت:طرح آرامش بهاری از طرح‌های سازمان اوقاف و امور خیریه است که در 340 بقعه متبرکه استان اصفهان اجرا شده است.

 به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان،حجت‌الاسلام رضا صادقی  با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه بیان کرد: آیین تحویل سال همراه با برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در بیش از 350 بقاع متبرکه و بیش از 3 هزار مسجد استان اصفهان توسط تشکل‌های فرهنگی و هیأت امنا این مراکز فرهنگی و دینی برگزار شد.

وی افزود: آیین تحویل سال در گلستان‌های شهدای استان اصفهان هم با حضور خانواده شهدا و عموم مردم برگزار شد که در شهر اصفهان این مراسم به صورت مستقیم از شبکه استانی صدا و سیما نیز پخش شد.

آرامش بهاری

حجت‌الاسلام صادقی  با اشاره به استقبال مردم استان اصفهان از برنامه‌های تحویل سال در مراکز معنوی و دینی، گفت: قریب به یک میلیون نفر از مردم در مراسم تحویل سال مراکز فرهنگی و دینی در مساجد و بقاع متبرکه شرکت کردند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به این که برنامه‌های نوروزی در بقاع متبرکه اجرا می‌شود، خاطرنشان کرد: طرح آرامش بهاری از طرح‌های سازمان اوقاف و امور خیریه است که در 340 بقعه متبرکه استان اصفهان اجرا شده است و عموم مردم نیز می‌توانند از برنامه‌های فرهنگی متنوع این ایام استفاده کنند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج