امام جمعه موقت بندرعباس گفت: شعار امسال حمایت از کالای ایرانی است و مقام معظم رهبری نخست از آحاد ملت خواستند چراکه بسیاری از مسئولان به تولید ملی اعتقادی ندارند.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی‌پور در جمع نمازگزاران بندرعباس، اظهار داشت: ماه رجب ماه مناجات است و روزه از مهم‌ترین اعمال رجب است.

وی بیان کرد: باید به‌خوبی از ماه رجب استفاده کنیم تا وارد شعبان شویم و پس‌ازآن به‌خوبی رمضان را دریابیم.

امام‌جمعه موقت بندرعباس تصریح کرد: انسان موحد به چیزی نگاه نمی‌کند مگر اینکه خدا را ببیند و ایمانش قوی شود.

حسینی پور ادامه داد: همه عالم توحید است و همه آن محضر خداست هر سکوتی که در آن فکر نباشد باطل است.

وی اضافه کرد: باید توجه داشته باشیم که کجا هستیم، به کجا می‌رویم و به کجا می‌خواهیم برسیم.

امام‌جمعه موقت بندرعباس خاطرنشان کرد: در سال ۴۲ رژیم شاه طلبه‌ها را شهید کرد، قرآن‌ها را پاره کردند، خون ریختند و هزار کماندو را با اسم کشاورز آوردند، این نمونه‌ای از وحشیگری آنان در دوم فروردین بود.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) بعدازآن گفت رژیم گور خودش را کند و امروز لحمدالله به جایگاه مستحکمی در سراسر عالم رسیدیم، بیان کرد: امروز نشستی به پا نمی‌شود مگر آن‌که حرفی از ایران باشد این نشانه اقتدار ماست.

حسینی پور ادامه داد: ایران جایگاهش را از اسلام و قرآن به دست آورده است این ایران همان است و ذخایرش بیشتر نشده است.

وی افزود: جامعه باید از حیث اقتصادی در جایگاه مطلوبی قرار بگیرد باآنکه پیشرفت داشته‌ایم اما هنوز هم بعضی از مردم در سختی هستند.

امام‌جمعه موقت بندرعباس تصریح کرد: شعار امسال حمایت از کالای ایرانی است و مقام معظم رهبری نخست از آحاد ملت خواستند چراکه بسیاری از مسئولان به تولید ملی اعتقادی ندارند.

وی با بیان اینکه باید اجناس و کالای ایرانی بخیریم تا این پول به جیب مردم خودمان برود و البته سازنده هم باید باکیفیت تولید کند، اظهار کرد: اکنون برخی پیش‌دبستانی‌ها و مهدکودک‌های ما را نشانه رفته‌اند.

حسینی پور تصریح کرد: مسئولان باید از اشرافیت دوری کنند زیرا در شأن دولتمردان جمهوری اسلامی نیست و مردم و نظام آن‌ها را قبول ندارند.

وی با اشاره به اینکه جوانان را درک کنید و اگر آینده ایران را می‌خواهید ببینید به حال جوانان نگاه کنید، خاطرنشان کرد: تصمیمم بگیریم قله‌های معنویت را فتح کنیم و ارزش‌ها و ضد ارزش‌ها را یادداشت کرده و نارسایی‌ها را حذف کنیم.

امام‌جمعه موقت بندرعباس در پایان با اشاره به برگزاری راهیان نور دریایی در ایام نوروز سال جاری، گفت: راهیان نور می‌تواند برای ما پیام‌های والایی داشته باشد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج