مدیرکل فرودگاه گیلان گفت: از 25 اسفندماه گذشته تا دوم فروردین ماه جاری، 49 پرواز ورودی و 49 پرواز خروجی از فرودگاه بین المللی سردارجنگل رشت انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، غلامرضا کریم آقایی تعداد مسافران ورودی به گیلان طی این مدت از طریق هوایی را پنج هزار و 249 نفر و تعداد مسافران خروجی از استان را پنج هزار و 93 نفر ذکر کرد.

 مدیرکل فرودگاه گیلان افزود: میزان ورود مسافران به استان طی مدت یادشده در مقایسه با زمان مشابه قبل، 15.59 درصد رشد دارد.

وی آمادگی فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت برای پذیرش مسافران نوروزی  را یاد آور شد و گفت:  18 پرواز رفت و برگشت داخلی و خارجی بصورت فوق العاده در ایام نوروز برای این فرودگاه تعریف شده که پرواز رفت و برگشت رشت - شیراز در روزهای 29 اسفندماه و چهارم فروردین ماه جاری از جمله آنهاست.

فرودگاه

 آقایی گفت: سه پرواز رفت و برگشت رشت - آدانا کشور ترکیه در روزهای 29 اسفندماه، هفتم و چهاردهم فروردین ماه جاری و همچنین پرواز رفت و برگشت تفلیس گرجستان - رشت در هشت پرواز از سوی شرکت هواپیمایی گرجین ایر ویز در ایام نوروز انجام می شود.

مدیرکل فرودگاه گیلان با بیان اینکه ارائه خدمات نوروزی تا پانزدهم فروردین ماه جاری ادامه دارد، گفت: نمایشگاه صنایع دستی و خوراک گیلان بمناسبت جشن نوروز در فرودگاه سردار جنگل رشت دایر شده است.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج