رئیس پلیس راهور استان گیلان گفت: مراسم استقبال از میهمانان و مسافران نوروزی توسط پلیس راهنمایی و رانندگی و با حضور مسئولین استانی در میدان گیل انجام پذیرفت.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مراسم استقبال از میهمانان و مسافران نوروزی در ساعت 09:00 مورخه 1397/1/1 با ذبح قربانی و اهداء گل و شیرینی توسط پلیس راهنمایی و رانندگی و حضور مسئولین استانی در میدان گیل انجام پذیرفت.

سرهنگ محمدرضا محمدی رئیس پلیس راهور استان گیلان گفت: از آنجایی که در دین مبین اسلام به صدقه دادن و قربانی سفارش فراوانی شده است، در این مراسم پلیس راهور به جهت رفع بلایا خصوصآ تصادفات وخطرات مسافران نوروزی و شهروندان بر اساس توصیه های اسلامی اقدام به ذبح قربانی نموده و به مسافرین محترم و مردم با فرهنگ گیلان توصیه نمودند با پرهیز از خطر و رعایت قوانین و مقررات و توجه به هشدارها و توصیه های پلیس می توانند آرامش در سفر را برای خود و دیگران ایجاد نمایند. و در این اقدام با اهداء گل و شیرینی و توزیع بروشورهای ترافیکی، کلاه و لباس همیار از مسافرین نوروزی استقبال گردید.

استقبال از مسافران نوروزی

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان همچنین از همه مسافران خواست با رعایت قوانین و مقررات و پرهیز از عجله و شتاب آرامش را برای خود و جامعه به ارمغان آورند و همواره به توصیه های پلیس توجه جدی داشته باشند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج