شهردار خرمشهر گفت: بیش از ۳۰ اِلمان با طرح های متفاوت در آستانه سال جدید در خرمشهر نصب شد.

داود دارابی در گفتگو با خبرگزاری موج خوزستان با اشاره به فرارسیدن سال جدید و زیباسازی سیما و منظر شهری خرمشهر، اظهار کرد: بیش از ۳۰ اِلمان با طرح های متفاوت در نقاط مختلف سطح شهر که دارای کارکردهای گوناگون است و شهر را از حالت یکنواختی و تکراری خارج کرده و به محیط شهری زیباسازی می بخشد، نصب شد.

وی تصریح کرد: امسال با استفاده از ظرفیت و توانایی هنرمندان در اجرای فعالیت ها و اقدامات هنری کلیه اِلمان ها توسط هنرمندان ساخته شده اند.

شهرداری خرمشهر

شهردار خرمشهر با بیان اینکه فضای شهر باید نشاط و شادی متفاوتی را به خود بگیرد، عنوان کرد: علاوه بر اِلمان های تبریک عید ، اِلمان های متعدد با طراحی های متفاوت نیز در سطح شهر، و همچنین عملیات نورپردازی و آذین بندی با هدف ایجاد فضای با نشاط در نوروز و زیباسازی منظر شهری نصب شدند.

نصب تصاویر شهدا بر روی بیلبوردهای بلوار شهدای گمنام توسط شهرداری خرمشهر

دارابی با بیان اینکه سعی بر آن شده تصاویر بیلبوردهای با تاریخچه و فرهنگ مقاومت خرمشهر همخوانی داشته باشد، عنوان کرد: تصاویر بیش از 30 شهید از شهدای معزز انقلاب، دوران دفاع مقدس و مدافع حرم بر روی بیلبوردهای بلوار شهدای گمنام توسط روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری خرمشهر با رویکرد آشنایی با شهدا بویژه نسل جوان و ترویج  و اشاعه ی فرهنگ ایثار و شهادت نصب شد.

شهرداری خرمشهر

وی از جمله اقدامات دیگر شهرداری خرمشهر را موارد زیر عنوان کرد:  استقرار ایستگاه های "از من بپرس" در مبادی ورودی شهر جهت راهنمای مسافرین نوروزی، نصب اِلمان صیاد ماهی در بلوار ساحلی، نصب ۳ سفره هفت سین در نقاط مختلف سطح شهر، همچنین پس از سال ها  میدان ساعت بلوار ساحلی خرمشهر با نصب اِلمان ساعت جامه ی نو بر تن کرد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج