رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان اصفهان گفت: همزمان با فرارسیدن ایام نوروز طرح آرامش بهاری در جوار حرم مطهر 24 امامزاده و بقعه متبرکه ناحیه دو شهرستان اصفهان اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد هادی روح الامینی اظهار داشت: طرح آرامش بهاری از تاریخ 28 اسفند ماه 96 لغایت 14 فروردین ماه در جوار حرم مطهر 24 امامزاده عظیم الشان و بقعه متبرکه ناحیه دو اصفهان اصفهان  اجرا می شود.

وی افزود: همچنین خیمه های معرفت که شامل؛ غرفه های همچون غرفه کودک، مشاوره خانواده، پاسخگویی به مسائل شرعی است در قالب طرح آرامش بهاری و در طول ایام نوروز در جوار حرم مطهر 7 امامزاده عظیم الشان ناحیه دو شهرستان اصفهان با همکاری ومشارکت 6 مبلغ اعزامی از شهر مقدس قم در دو نوبت صبح و بعدازظهر به زائران و مسافران خدمات فرهنگی و مذهبی ارائه می کنند.

ارامش بهاری نوروزی

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان اصفهان ادامه داد: همچنین مراسم تحویل سال نو نیز همراه با ویژه برنامه های فرهنگی و مذهبی در جوار حرم مطهر 7  امامزاده جلیل القدر ناحیه دو اصفهان برنامه ریزی شده است که همزمان با سراسر کشور در جوار این اماکن متبرکه برگزار می شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج