استاندار خراسان رضوی از مردم برای حضور باشکوه در سخنرانی نوروزی مقام معظم رهبری در حرم رضوی دعوت به عمل آورد و گفت:‌ مراسم با شکوه سخنرانی رهبر معظم انقلاب از ساعت ۱۵ روز چهارشنبه یکم فروردین‌ماه ۹۷ در رواق امام خمینی(ره) حرم رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، استاندار خراسان رضوی طی پیامی از عموم ملت خداجو و شهیدپرور برای شرکت در مراسم سخنرانی رهبر معظم انقلاب در آغاز سال جدید در بارگاه ملکوتی حضرت رضا (ع) دعوت کرد.

علی رضا رشیدیان از مردم برای حضور باشکوه در سخنرانی نوروزی مقام معظم رهبری در حرم رضوی دعوت به عمل آورد و گفت:‌ مراسم با شکوه سخنرانی رهبر معظم انقلاب از ساعت ۱۵ روز چهارشنبه یکم فروردین‌ماه ۹۷ در رواق امام خمینی(ره) حرم رضوی برگزار می‌شود.

وی در این پیام اظهار داشت: بدون تردید اقتدار  نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیشرفت توام با عدالت و روزافزون این مرز و بوم در عرصه‌های مختلف مدیون و مرهون توجه ویژه، نگرش عالمانه و رهنمودهای دلسوازنه مقام معظم رهبری به مردم و مسئولان است که در برهه‌های حساس بیش از پیش نمود می‌یابد.

متن کامل پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

بهار از باشکوه‌ترین جلوه‌های خداوندی در عالم خلقت و پیام‌آور تعادل و تکامل و رحمت بی‌انتهای قادر هستی‌بخش است.

 آغاز بهار طبیعت و شروع سال جدید فرصتی است تا بر عملکرد یک سال گذشته اعم از تلاش‌ها، اقدامات و برنامه‌های خود مروری داشته باشیم.

سالی که مردم شریف و همیشه در صحنه استان در شروع آن انتخاباتی پرشور را رقم زدند، آنها با مشارکتی بالاتر از میانگین کشوری بر رای خود به دولت اعتدال، مهر تایید دوباره‌ای زدند و پس از آن در میانه تداوم برخی مشکلات و اختلافات با حضور خود در صحنه همپا و همراه با دولت و مسئولان استان برای تحقق شعار سال گام برداشتند.

مردم و مسئولان، برای تحقق تاکیدات مقام معظم رهبری و رهنمودهای ایشان در نخستین روز این سال در جوار بارگاه منور رضوی، مبنی بر اجرای اقتصاد مقاومتی همتی مضاعف صورت گرفت و عرصه کار و تلاش استان و بیش از همه تولید و اشتغال رونقی نسبی یافت.

اینک نیز در آستانه سال جدید، این خطه، بدون لحظه‌ای وقفه در کار، در شروع بهارطبیعت به برکت وجود مضجع منور ثامن الحجج حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) مهیای میزبانی زائران حضرت می‌شود، مهمانانی که از دور و نزدیک دراین ایام با اشتیاق تمام می‌آیند تا ضمن تشرف به آستان امام مهربانی‌ها، به دیدار رکن رکین انقلاب، ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) بشتابند.

امسال هم به رسم همه ساله، مشهد الرضا (ع) و زائران و مجاوران این آستان مقدس، چشم انتظار حضور با برکت ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه‌ای (مد ظله العالی) هستند تا در جوار آستان ملک پاسبان رضوی در عین آنکه سال خود را وجود مضجع مطهر رضوی متبرک نموده‌اند، رهنمودهای معظم له را به گوش جان شنیده و دل محکم دارند و گام‌ها استوارتر گردانند و تجدید عهدی مجدد با آرمان‌های بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی، مقام معظم رهبری، شهدای عظیم‌الشان نموده و مسئولان نظام و همه قوا هم در سایه این بیانات رهگشا و هدایت بخش رویکرد حرکت خود را در سال پیش رو هماهنگ‌تر، منسجم‌تر دنبال نمایند.

بدون تردید اقتدار  نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیشرفت توام با عدالت و روزافزون این مرز و بوم در عرصه‌های مختلف مدیون و مرهون توجه ویژه، نگرش عالمانه و رهنمودهای دلسوازنه مقام معظم رهبری به مردم و مسئولان است که در برهه‌های حساس بیش از پیش نمود می‌یابد.

اینجانب به نمایندگی از دولت خدمتگزار تدبیر و امید پیشاپیش با تبریک حلول سال جدید و عید نوروز از تمامی مردم شریف استان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و زائران و مجاوران بارگاه نور باران حضرت رضا(ع) دعوت می‌کنم تا چون گذشته با حضور پرشکوه خود در روز اول فروردین ماه 97 برای استماع سخنان حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی) در حرم مطهر رضوی حضور یابند.

امیدوارم با تلاش مضاعف تمامی عزیزان و توجه بیش از پیش به منویات و توصیه‌های ولی امر مسلمین و چشم انداز یکساله ایشان، سال جدید سرشار از موفقیت، شادکامی، عزت و سربلندی برای این ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج