رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: بر اثر وقوع 3 حادثه رانندگی که طی 24 ساعت گذشته در جاده های اصفهان رخ داد 5 نفر کشته و 3 نفر نیز مجروح شدند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ حسین پورقیصری بیان داشت: در پی برخورد 2دستگاه خودروی سواری پژو 405 و یک دستگاه کامیون ولوو در محور جندق ماموران پلیس راه خور – جندق بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه که به علت تجاوز به چپ راننده خودروی سواری پژو 405 رخ داد ، راننده و 2 سرنشین دیگر این خودرو براثر شدت جراحات وارده در دم فوت کردند.

سرهنگ پورقیصری ادامه داد: همچنین یک دستگاه خودروی سواری پراید در محور مبارکه – مجلسی به علت تجاوز به چپ با خودروی پژو 405 برخورد کرد که در این حادثه نیز یک نفر از سرنشینان خودروی پراید فوت کرد.

حو.ادث رانندگی

این مقام مسئول عنوان داشت: همچنین دو نفر از سرنشینان خودروی پراید و یک نفر از سرنشینان پژو نیز به شدت مجروح و روانه بیمارستان شدند.

سرهنگ پورقیصری به مرگ راکب یک دستگاه موتورسیکلت در جاده کمربندی خمینی شهر در برخورد با کامیون بنز اشاره کرد و گفت: برابر نظر کارشناسان عدم توجه به جلوی راکب موتورسیکلت عامل وقوع این حادثه بوده است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان  اصفهان با بیان اینکه بیشتر حوادث رانندگی در جاده های استان  بعد ازظهر و شب رخ می دهد از رانندگان خواست از رانندگی با حالت خستگی و خواب آلودگی و همچنین از سرعت و سبقت غیر مجاز در راه های دو طرفه خودداری کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج