سخنگوی قوه قضائیه گفت: قوه قضائیه بیش از ۲۳ هزار میلیارد تومان برای انجام تکالیف محول شده توسط دولت و برنامه ششم توسعه نیاز دارد.

به گزارش خبرنگار موج از اصفهان، محسنی اژه‌ای در جمع اصحاب رسانه اصفهان  با اشاره به نیاز 23 هزار میلیاردی قوه قضائیه اظهار داشت: با کمال تعجب دولت تنها هشت هزار میلیارد تومان به مجلس پیشنهاد داد و با رایزنی‌هایی با مجلس محترم تنها هشتصد میلیون تومان به آن اضافه شد که تا سقف مورد نیاز قوه قضائیه فاصله بسیار دارد.

وی افزود: با توجه به اینکه سال اقتصاد مقاومتی را در پیش رو داشتیم، قوه قضائیه هر اقدامی برای تولید، اشتغال بیشتر، تامین امنیت سرمایه گذاری داخلی و خارجی و فعالیت‌های سالم اقتصادی را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است.

اژه‌ای مبارزه با قاچاق را از دیگر اولویت های بسیار مهم قوه قضائیه برشمرد و بیان داشت: هر نوع قاچاق به تولید داخلی ما ضربه می زند و بیکار شدن تولیدکننده تبعات بسیاری را به همراه دارد.

سخنگوی قوه قضائیه با بیان اینکه رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز رئیس جمهور است، گفت: در این راستا این ستاد سیاست گذاری، آسیب شناسی و حساب کشی از دستگاه ها را برعهده دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج