معاون هماهنگی استانداری خراسان رضوی اعلام کرد: خراسان رضوی 35طرح ملی ناتمام دارد.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، معاون هماهنگی استانداری خراسان رضوی از وجود  35طرح ملی ناتمام در استان خبر داد و افزود: برای تکمیل این طرح ها حدود 50 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

محمد مقدوری ظهر امروز در نشست خبری خود با اصحاب رسانه اظهار داشت: از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید تاکنون 9 هزارو 686 طرح با سرمایه‌گذاری 16هزار و 626میلیارد تومان در خراسان رضوی به بهره برداری رسیده است.

خراسان رضوی 35طرح ملی ناتمام دارد

مهمترین طرحهای بهره برداری شده 

​معاون استاندار خراسان رضوی در ادامه به مهمترین طرحهای بهره برداری شده حوزه سلامت اشاره و بیان کرد: امسال 488 دستگاه تخت بیمارستانی در این استان اضافه شد که 160 تخت در بیمارستان اکبر مشهد، 64 تخت در شهر فریمان، 200 تخت در شهر گناباد، 32 تخت در شهر خلیل آباد با اعتبار 2 هزار و 260 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده اند.

 وی طرح های ریلی و حمل و نقل، طرح‌های بهداشتی درمانی، طرح های آبی و طرح های گازرسانی را از مهمترین طرح های به بهره برداری رسیده در خراسان رضوی اعلام کرد.

خراسان رضوی 35طرح ملی ناتمام دارد

احداث راه آهن مشهد-گرکان در سال آینده

معاون هماهنگی استانداری خراسان رضوی با اشاره به امضای اخیر تفاهم‌نامه جدید بین وزارت راه و شهرسازی، آستان قدس رضوی و یک شرکت چینی گفت: با امضای این تفاهم نامه راه‌آهن مشهد -گرگان جان دوباره‌ای می گیرد و امیدواریم از اواسط سال آینده عملیات احداث آن آغاز شود. 

مقدوری همچنین از همکاری آستان قدس رضوی در طرح آزادراه مشهد- چناران- قوچان قدردانی کرد و افزود:  این مسیر با مشارکت 70 درصدی آستان قدس رضوی و 30درصدی دولت در حال اجراست.

 وی تصریح کرد: در خراسان رضوی 35 طرح مهم ملی ناتمام وجود دارد که برای تکمیل آن حدود 50 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج