سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نطنز گفت : طرح بی زباله با مشارکت دانش آموزان در حاشیه منطقه حفاظت شده کرکس نظنز اجرا شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، علیرضا غلامی اظهار داشت:در راستای اجرای طرح بی زباله با شعار محوری ازخودمان شروع کنیم ، جمعی از کارکنان و محیط بانان اداره محیط زیست شهرستان نطنز به همراه معلمان و دانش آموزان مدرسه ماندگاری نطنز حاشیه منطقه حفاظت شده کرکس محدوده مسکن مهر را پاکسازی کردند.

 وی افزود: در این برنامه پاکسازی که در راستای اجرای  بی زباله با شعار محوری ازخودمان شروع کنیم  برگزار شد، محدوده مسکن مهر و سایت اداری و حاشیه منطقه حفاظت شده کرکس از زباله و ظروف پلاستیکی رها شده در طبیعت پاکسازی شد.

طرح بی زباله

غلامی گفت: آلودگی محیط زیست در زندگی بشر امروز یکی از مهمترین چالش هایی است که جهان با آن مواجه است و آگاهی نسبت به اهمیت محیط زیست سالم و بدون زباله برای زندگی بهتر و سالم تر رو به افزایش است.

وی بیان داشت: بر همین اساس برای اجرای بهتر این طرح و نحوه جمع آوری اصولی زباله آموزش هایی در این خصوص به دانش آموزان منتخب  شهرستان نطنز ارائه شد.

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نطنز بی زباله با شعار محوری ازخودمان شروع کنیم را عاملی در جهت کاهش آلودگی محیط زیست دانست و تصریح کرد: این طرح تا روز طبیعت ادامه دارد

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج