فرماندار شهرستان رشت با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه ارائه تسهیلات بوم گردی در شهرستان رشت عنوان داشت: تاکنون 773 پرونده برای ارائه تسهیلات بررسی شده و 93 پرونده تایید شده است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سید محمد احمدی در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان رشت گفت: 773 پرونده برای ارائه تسهیلات در حوزه ارائه تسهیلات بوم گردی در شهرستان رشت بررسی شد.

فرماندار رشت اظهار داشت: مشکل اقتصاد و اشتغال باید با برقراری تعامل سازنده و استفاده از راهکارهای مناسب برطرف شود.

احمدی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه ارائه تسهیلات بوم گردی در شهرستان رشت عنوان داشت: تاکنون 773 پرونده برای ارائه تسهیلات بررسی شده و 93 پرونده تایید شده است.

فرماندار رشت با اشاره به اقدامات انجام شده در دو حوزه اشتغال پایدار روستایی و اشتغال فراگیر خاطرنشان کرد: نگاه دولت این نیست که با ارائه تسهیلات، درخواست‌‌کنندگان را گرفتارتر کند بلکه به‌دنبال تسهیل‌گری در زندگی مردم است.

آمار ایجاد اشتغال و فرصت‌های شغلی معیار بررسی عملکرد مدیران

بوم گردی

وی آمار ایجاد اشتغال و فرصت‌های شغلی را معیار بررسی عملکرد مدیران در شهرستان رشت دانست و ابراز داشت: مسئولان و مدیران باید به گونه‌ای عمل کنند که مردم از صحبت‌های آنها مایوس نشوند و از خروجی جلسات آنها لذت ببرند.

فرماندار رشت با تاکید بر لزوم افزایش متقاضیان برای دریافت تسهیلات در حوزه بوم گردی تصریح کرد: پرونده‌هایی که ارزش آنها تا سقف 250 میلیون تومان است پس از بررسی توسط کارگروه بوم‌گردی شهرستان و اخذ تاییدیه به بانک‌ها ارجاع داده می‌شود و نیاز به مطرح شدن در کمیته استانی ندارد.

مسئولان هدفشان حفظ و حراست از بیت المال است

فرماندار رشت اظهار داشت: همه مسئولان هدفشان حفظ و حراست از بیت المال است و بانک‌ها این نگرانی را نداشته باشند که آنها را موظف و مجبور به پرداخت تسهیلات به درخواست‌کنندگان می‌کنیم زیرا پرونده‌های ارجاع داده شده به آن‌ها کاملاً بررسی می‌شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت با تاکید بر لزوم رفع مشکلات و موانع موجود در مسیر توسعه واحدهای صنعتی خاطرنشان کرد: واحدهای صنعتی موتور محرکه اشتغال هستند و سازمان صنعت معدن و تجارت باید از آنها حمایت کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج