مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان گفت: دوچرخه سواران آشنا به حوزه گردشگری در طول محورهای تاریخی و فرهنگی شهر اصفهان تردد خواهند داشت تا اطلاعات لازم را در اختیار گردشگران قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، ‌ایمان حجتی با اشاره به برنامه های شهرداری اصفهان برای اطلاع رسانی بهینه به گردشگران نوروزی گفت: در  ایام نوروز علاوه بر استقرار بیش از 30 کیوسک اطلاع رسانی به منظور اطلاع رسانی میدانی و محیطی، راهنمایان دوچرخه سوار نیز گردشگران را راهنمایی خواهند کرد.

وی افزود: فعالیت ها و اقدامات این ایام با شعار و کلید واژه "بهار دلنشین"، در دستور کار قرار گرفته و تلاش داریم با هماهنگی های لازم، شهر را برای میزبانی از گردشگران مهیا ساخته و نیز فضاسازی لازم را برای شهروندان عزیز انجام دهیم.

میدان امام  اصفهان

حجتی بیان داشت:‌ در این زمینه، برنامه ریزی های مختلفی برای هدایت و راهنمایی هر چه بهتر گردشگران نوروزی انجام شده است که توجه ویژه به بافت فرهنگی و تاریخی اصفهان، یکی از مهم ترین آن ها است. از این رو دوچرخه سواران آشنا به حوزه گردشگری، در طول محورهای تاریخی و فرهنگی شهر اصفهان تردد خواهند داشت تا اطلاعات لازم را در اختیار گردشگران قرار دهند.

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان گفت: البته طبیعی است که بخشی از گردشگران از طریق کیوسک های اطلاع رسانی و یا سایر راه های ارتباطی، سؤال ها و مسایل خود را جویا خواهند شد اما حضور راهنمایان دوچرخه سوار باعث می شود، مسافران و گردشگران سریع تر راهنمایی شده و پاسخ سؤالات خود را بهتر دریافت کنند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج