معاون هیات عالی نظارت در منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی گفت: انتظار ما از واحد های دانشگاهی باید برنامه محور و برای استاندارد سازی و تعالی کیفیت اقدام کنند و در این راستا باید با داشتن شناخت کامل از محیط ، پیوسته پایش داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، رضا علی محسنی در جلسه مشترک هیات نظارت منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی( گیلان، مازندران و گلستان) و اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت گفت: واحد های دانشگاهی باید برنامه محور و برای استاندارد سازی و تعالی کیفیت اقدام کنند.

معاون هیات عالی نظارت در منطقه 3 کشور با تشکر از میزبانی واحد رشت،  گفت: در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی هر یک از کارکنان این مجموعه عظیم علمی، دلسوز برای دانشگاه می باشند.

زندگی هر یک از هموطنان ایرانی به دانشگاه آزاد اسلامی گره خورده است

وی بیان کرد: زندگی هر یک از هموطنان ایرانی به نوعی به دانشگاه آزاد اسلامی گره خورده است و خیلی افراد به طور مستقیم و یا غیر مستقیم از دستآورد ها و مواهب این موسسه بزرگ دانشگاهی استفاده می کنند و کمتر خانواده ای را سراغ داریم که ارتباطی با دانشگاه آزاد اسلامی نداشته باشد و این دلیلی خواهد بود که ما در جهت تعالی هر چه بیشتر این محموعه گام های موثر تری را برداریم.

 معاون هیات عالی نظارت در منطقه 3 کشور با برشمردن اهداف هیات عالی نظارت، تصریح کرد: هیات عالی نظارت در کنار اجرای کارهای دانشگاه وظیفه نظارت را داشته تا علاوه بر نظارت برحسن اجرای آئین نامه ها و بخشنامه ها، ارتقای کیفیت و استاندارد سازی و کمک به دانشگاه برای حل مسایل و چالش ها و ارایه راهکارهای آن می باشد.

نشست هیات عالی نظارت دانشگاه آزاد

محسنی، گزارشی از ارزیابی به عمل آمده از روند بازدید واحد های دانشگاهی استان گیلان را ارائه داد و خاطر نشان کرد:  هیات عالی نظارت توانست با بازدید های میدانی از واحد ها و مراکز آموزشی استان گیلان، شناخت خوبی از استان داشته باشد و بر اساس ارزیابی به عمل آمده، شرایط خوبی در این واحد ها حاکم است و باید از ظرفیت های بسیار خوب استانی استفاده کرد.

واحد های دانشگاهی باید برنامه محور و برای استاندارد سازی و تعالی کیفیت اقدام کنند

وی افزود: انتظار ما از واحد های دانشگاهی باید برنامه محور و برای استاندارد سازی و تعالی کیفیت اقدام کنند و در این راستا باید با داشتن شناخت کامل از محیط، پیوسته پایش داشته باشندو از متهم نمودن یکدیگر به گرایش های سیاسی، جناحی و ... خودداری کنند و همیشه با همدلی یار و پشتیبان هم باشند و با اقدامات جدی بتوانند مشکلات در پیش و رو را از میان برداشته و به سوی اهداف تعالی سازمانی حرکت کنند.

در پایان هر یک از اعضای حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را در ارتباط با مسائل مطرح شده ارائه دادند. همچنین معاون هیات عالی نظارت در منطقه 3 کشور و هیات همراه  ضمن بازدید از  دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت، با حضور در مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت بار دیگر با آرمانهای مقدس این شهدای گرانقدر تجدید میثاق کردند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج