مدیر موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان اصفهان از برگزاری چهارمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان در روزهای ۲۳ و ۲۴ اسفند در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سیدعلی حکمت منش در جمع اصحاب رسانه با اشاره به  تاسیس  موسسه تبیان  در سال ۸۱ با دستور مقام معظم رهبری گفت: هدف این موسسه اشاعه فرهنگ اسلامی در سطح فضای مجازی است.

وی با بیان اینکه اطلاع رسانی ما در سایت تبیان انجام می شود، افزود: هدف سایت برطرف کردن نیازهای کاربران در همه عرصه های فضای مجازی در همه گروه های سنی و مقاطع تحصیلی است.

حکمت منش ادامه داد: اصفهان تنها استانی است که جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان را به صورت استانی برگزار می کند و دلیل آن نیز تعداد زیاد دانش آموزان و استعداد بالقوه آنها است.

حضور 350 دانش آموز در چهارمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

وی گفت: در چهارمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان ۳۵۰ دانش آموز در قالب ۱۴۰ تیم شرکت می کنند.

مدیر موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان اصفهان با بیان اینکه جشنواره پروژه های دانش آموزی اقدام منحصر به فرد مرکز یادگیری سایت تبیان است، تصریح کرد: این جشنواره به صورت گروهی برگزار می شود و به دانش آموزان در فعالیت های گروهی کمک می کند.

 جشنواره تبیان

وی با بیان اینکه مشاوره اینترنتی این سایت به صورت رایگان در اختیار دانش آموز قرار می گیرد، گفت: نتیجه کار و پژوهش به صورت یک جشنواره دو روزه برگزار می شود.

حکمت منش بیان داشت: در جشنواره چهارم دانش آموزان شرکت کننده از شهرستان هایی همچون  اصفهان، سمیرم، بادرود، کاشان، شهرضا خواهند بود.

مدیر موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان اصفهان با بیان اینکه در این دوره استقبال مدارس غیردولتی، بیشتر از پژوهش سراها و مدارس دولتی بوده است، گفت: قرار است ۳۰ تیم در غرفه نمایشگاه، ۳۰ تیم در سمینار و ۸۰ تیم در بخش مسابقات شرکت کنند.

چهارمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان روزهای ۲۴ و ۲۵ اسفندماه در سه محور اصلی غرفه های نمایشگاهی، سمینارهای علمی و مسابقات دانش آموزی در اصفهان برگزار می شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج