آیین تجلیل از ورزشکاران، مدال آوران فدراسیونی، مربیان و داوران عرصه رقابت های جهانی، آسیایی در سال های 95 و 96با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان در سنندج برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، قهرمانان، مربیان و داوران کردستانی عرصه رقابت های جهانی و آسیایی در سال های 95و 96طی مراسمی مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند.

در این آیین معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، معاونین استاندار و مسئولین ادارات و ارگان ها، روسا،نایب رئیسان و دبیران هیأت های ورزشی استان، پیشکسوتان، قهرمانان و جامعه ورزشی کردستان حضور داشتند.

غلامرضا شعبانی بهار معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، حسین فیروزی معاون توسعه منابع و پشتیبانی استانداری و حامد جولائی مدیرکل ورزش و جوانان کردستان در مراسم تقدیر از قهرمانان کردستانی به سخنرانی پرداختند.

در این مراسم از 50 قهرمان، مربی و داور عرصه رقابت های جهانی، آسیایی در بخش مردان و زنان با اهدای جوایز نقدی و تندیس تجلیل و تقدیر شد.

آیین تجلیل از ورزشکاران، مدال آوران فدراسیونی، مربیان و داوران عرصه رقابت های جهانی، آسیایی در سال های 95 و 96 عصر دوشنبه 21 اسفندماه در سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری کردستان برگزار شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج