غلامرضا رضایی گفت: با توجه به نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال و خطر افزایش آتش‌سوزی در این ایام 200 آتش‌نشانان کرمانشاهی در آماده‌باش کامل هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، رئیس آتش‌نشانی کرمانشاه ضمن اعلام خبر آماده‌باش 200 تن از آتش‌نشانان کرمانشاهی، اعلام داشت: هرساله استفاده از مواد محترقه در شب چهارشنبه‌سوری حوادثی را رقم می‌زند و در همین راستا آتش‌نشانان کرمانشاهی با تمام قدرت در این شب آماده‌باش هستند.

وی از آماده‌باش کامل آتش‌نشان کرمانشاهی در شب چهارشنبه‌سوری خبر داد و افزود: این نیروها دریازده ایستگاه آتش‌نشانی در سطح شهر مستقر خواهند شد.

وی افزود: عمده موارد آتش‌سوزی با توجه به تجربیات سنوات گذشته در محلات نوبهار، فردوسی و کسری رخ می‌دهد که با توجه به این مسئله نیروهای آتش‌نشانی به‌صورت ویژه در این نقاط مستقر می‌شوند.

جشن چهارشنبه‌سوری

"اکلیل سرنج" عامل بسیاری از آتش‌سوزی‌های چهارشنبه‌سوری

 رضایی "اکلیل سرنج" را عامل بسیاری موارد آتش‌سوزی عنوان کرد و افزود: متأسفانه عمده موارد آتش‌سوزی نیز مربوط به آتش گرفتن درختان است.

وی بابیان اینکه امسال تاکنون موردی از آتش‌سوزی براثر مواد محترقه در کرمانشاه گزارش نشده، گفت: از والدین می‌خواهیم در شب چهارشنبه‌سوری به‌طور جد مراقب فرزندان خود باشند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی کرمانشاه افزود: همچنین والدین باید مراقب رفتارهای مشکوک فرزندان خود در روزهای نزدیک به چهارشنبه‌سوری باشند تا مبادا فرزندان آن‌ها براثر سهل‌انگاری مواد محترقه در منزل انبار کنند و به‌علاوه شهروندان و رانندگان سطح شهر نیز در این ایام می‌بایست همکاری‌های لازم و باز گذاشتن معابر منتهی به خطر را برای آتش‌نشانان کرمانشاهی فراهم کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج